رد کردن لینک ها

مهاجرت استانی به کانادا (آپدیت ۲۰۱۹)

اشتراک گذاری

مهاجرت استانی به کانادا (آپدیت ۲۰۱۹)

اگر به دنبال اطلاعات کافی در خصوص مهاجرت استانی به کانادا  هستید و پیش از هر اقدامی مایلید اطلاعات دقیقی درباره مهاجرت استانی کانادا داشته باشید ، خواندن این مقاله را از دست ندهید.

با خواندن کامل این مقاله، اطلاعات کافی برای تصمیم گیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مهاجرت استانی چیست ؟

اگر شما دارای مهارتی خاص, تحصیلات و تجربه کاری بوده و بتوانید یک سهم و یا کمک به اقتصاد استانی خاص یا ناحیه ای مورد نظر در کانادا داشته باشید. ممکن است تحت برنامه مهاجرتی “کاندید شده استانی” بتوانید به آن استان یا ناحیه مورد نظر مهاجرت نمائید.

برنامه مهاجرت استانی به کانادا در چه استانهایی است؟

در حال حاضر ۹ استان و یک ناحیه در کانادا  این برنامه مهاجرتی را ارائه می دهند که عبارتند از:

استانهای آلبرتا ، مانیتوبا ، نیو فانلند و لابرادور ، نووا اسکوشیا  ،  آنتاریو ،  سسکچوان ،  بریتیش کلمبیا ،  نیو براونزویک ،  پرنس ادوارد و استان یوکان .

لازم به ذکر است برنامه های مهاجرتی مختلفی وجود دارد و بسته به نوع برنامه و استان ، درخواست نامه ها نیز متمایز از یکدیگر هستند.

مهاجرت  استانی کانادا چگونه است ؟

شما می توانید ازطریق ارسال درخواست خود  به استان  مورد نظر،  عملیات مهاجرتی خود را آغاز نمائید.

پس از تکمیل مراحل مورد نیاز  استان، شما بایستی دارای معیارهای مورد نیاز  بوده و قصد شما برای اقامت در آن استان واقعی باشد.

در صورتی که نامه درخواست  شما مربوط به کار در استانی خاص باشد, عملیات مهاجرتی  بایستی توسط کارفرمای کانادایی موجود در آن استان آغاز شده و ممکن است که لازم باشد  کارفرما یک پرونده بازرگانی برای کار شما تهیه نماید.

برنامه های مختلف استانی  چگونه است ؟

۱- برنامه های مهاجرتی برای کارگران متخصص و یا با تخصص کم که توسط کارفرمای کانادائی آغاز میشوند و یا دانشجویان خارجی فارغ التحصیل در کانادا. برای استفاده از این برنامه ، شما باید دارای رابطه ای قوی با استان یا ناحیه مورد نظر بوده و همچنین دارای یک اعلام نیاز کاری برای شغلی دائمی و تمام وقت از یک کارفرمای کانادائی باشید. اعلام نیاز شغلی بایستی هماهنگ با استانداردهای حقوقی و کاری استان باشد و نباید در تضاد با قوانین موجود در دادوستدهای جمعی باشد.

۲- این برنامه های مهاجرتی برای شهروندان کانادائی یا افرادی که دارای اقامت دائم هستند تهیه شده تا به این افراد کمک شود که بستگان خانوادگی و یا دوستان نزدیک خود را برای کار به استان محل سکونت خود بیاورند. بستگان و یا دوستان شما در کانادا بایستی آماده هرگونه کمک به شما در طول این پروسه باشند .

۳- برنامه های مهاجرتی جهت بازرگانان, سرمایه گذاران و کارآفرینان که قصد ایجاد شغلی را داشته و خود نیز در آن کار مشغول بکار خواهند شد. برای این منظور شما باید دارای معیارهای لازم برای یک شغل فعال, سابقه کاری در آن شغل و همچنین پول و سرمایه لازم بوده و دارای یک طرح پیشنهادی قابل قبول برای شغل خود باشید.

۴- یک برنامه مهاجرتی برای افراد با مهارت مورد نیاز جهت استان البرتا تهیه شده و به آنها اجازه می دهد  درخواست خود را مستقیما به آن استان ارائه نمایند. این کارگران ماهر یا باید دارای معیارها و ضوابط برای شغلهای بازرگانی مورد نیاز یا شغلهای مهندسی بوده و یا جزء افرادی باشند که دارای ویزای آمریکا هستند. برای دو گروه اول داشتن تجربه کاری در البرتا الزامیست. و برای گروه سوم متقاضی بایستی دارای تجربه کار در آمریکا باشد.

۵- در صورتی که پرونده مهاجرتی شما موفق بوده و به تائید استان و یا ناحیه برسد, لازم است  شما پرونده ای جداگانه در اداره مهاجرت کانادا برای اقامت دائم تشکیل دهید.

۶- شما بایستی آزمایشهای پزشکی, امنیتی و جنائی را با موفقیت پشت سر بگذارید.

اگر تمایل دارید از طریق  مهاجرت استانی به کانادا اقدام کنید، گروه مهاجرتی فصل نو با سالها تجربه، وجدان کاری بالا و مهارت بسیار در آماده سازی و ارسال پرونده تان در خدمت شما خواهد بود.

جهت دریافت مشاوره سریع و رایگان لطفا فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کنید .

5/5 ( 1 نظر )

نظرات

  1. روش های مهاجرت کانادا (آپدیت ۲۰۱۹) - canadianimmigartions.net
    پیوند یکتا
  2. روش های مهاجرت کانادا (آپدیت ۲۰۱۹) - خدمات مهاجرت فصل نو
    پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
Call Now Buttonتماس