رد کردن لینک ها

مشاغل نوا اسکوشیا ۲۰۱۹

اشتراک گذاری

برنامه مشاغل مورد نیاز نوا اسکوشیا در تاریخ ۳۰ می ۲۰۱۹ بعنوان یک برنامه پایلوت ۳ ساله از طرف اداره مهاجرت نوااسکوشیا  معرفی و راه اندازی گردید. این برنامه جزء دسته های مهاجرتی اقتصادی این استان می باشد و متقاضیان مهاجرت به کانادا که در این برنامه پذیرفته می شوند، اقامت دائم کانادا خود را کسب می کنند.

 

شرایط مورد نیاز مشاغل نوا اسکوشیا

  • دریافت پیشنهاد شغلی تمام وقت از کارفرما در استان نوا اسکوشیا
  • دارا بودن ۱ سال تجربه شغلی در لیست مشاغل مورد نیاز نوا اسکوشیا
  • دارا بودن مدرک دیپلم
  • دارا بودن مهارت و آموزش مناسب برای شغل مورد نظر
  • دانش زبان انگلیسی حداقل CLB 4
  • ارائه توان مالی کافی برای اقامت در کانادا

مبلغ مورد نیاز جهت نشان دادن توان مالی در برنامه مشاغل نوا اسکوشیا چقدر می باشد؟

اداره مهاجرت استان نوااسکوشیا برای متقاضی اصلی ۱۱,۰۰۰$ دلار کانادا و به ازای هر یک از اعضای خانواده که در پرونده قرار می گیرد ، مبلغ $۲۰۰۰ دلار کانادا درنظر گرفته است. هرچند این ارقام مقداری کمتر از ارقامی است که توسط اداره مهاجرت کانادا اعلام شده می باشد . بطور مثال برای ۲ نفر حدودا باید حداثل ۱۶,۰۰۰$ دلار کانادا ارائه نمود.

 

چگونه ارائه تجربه کاری در شغل مورد نظر را ارائه کنیم؟

متقاضی باید طی نامه ای رسمی از طرف کارفرمایان تجارب کاری خود را دریافت و  اطلاعات شغلی و و درآمد کسب شده را درخصوص برنامه مشاغل مورد نیاز نوااسکوشیا ارئه نماید.

توسعه برنامه های مهاجرتی استان نوا اسکوشیا

با معرفی و راه اندازی برنامه مشاغل نوااسکوشیا ، تعداد کل برنامه های انتخابی مهاجرت، توسط NSNP به عدد هشت رسید که امکان مهاجرت به کانادا را در استان نوا اسکوشیا توسعه داده است.

وزیر مهاجرت نوا اسکوشیا، لنا ملتلژ دیاب گفت: “ما دائما برنامه های مهاجرتی خود را ارزیابی می کنیم تا ببینیم چگونه می توانیم به آنچه که استان نیاز دارد بهتر پاسخ دهیم.”

برای آنکه شرایط شما را برای مهاجرت به کانادا بسنجیم فرم  ارزیابی رایگان ما را پر کنید.

0/5 ( 0 نظر )

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
Call Now Buttonتماس