رد کردن لینک ها

بانک های کانادا

اشتراک گذاری

بانک های کانادابودجه ‌بندی برای سفر از کانادا به ایالات متحده یا اروپا، با توجه به بالا بودن هزینه سفرهای بین المللی شما را مجبور می کند تا تک تک پنی های خود را جمع آوری نمایید تا از عهده هزینه های چنین سفری برآیید!

علاوه بر هزینه های روزانه، بیمه و مخارج سفر، برداشت پول نقد از حساب بانکی در یک سفر خارجی می‌تواند هزینه های سنگینی به شما تحمیل کند؛ هزینه ‌ای که می‌تواند خرج تفریح و لذت بیشتر شود.

برای کمک به کاهش فشار مالی بر مسافران، وب سایت Ratehub، به عنوان ابزاری برای مقایسه خدمات مالی در کانادا، مطالعه ای انجام داده است که در آن پنج بانک بزرگ کانادا را از نظر هزینه ها، کارمزدها و نرخ های تبدیل ارز برای برداشت پول به شکل ارز خارجی مورد مقایسه قرار می دهد.

مشتریان Scotiabank در صدر جدول قرار گرفته ‌اند و چیزی حدود ۳ تا ۵ دلار کانادا در برداشت‌های نقدی خود در ایالات متحده و اروپا صرفه‌ جویی کرده‌اند. Scotiabank عضو اتحادیه جهانی دستگاه های خودپرداز (Global ATM Alliance) است، شبکه ‌ای که به مشتریان بانک ‌های عضو امکان می‌دهد بدون پرداخت هزینه اضافه، از ATM  دیگر بانک‌ها پول برداشت کنند.

در مقابل، مشتریان TD Bank با توجه به بالا بودن میانگین هزینه مدیریت ارز خارجی، بیشترین هزینه را برای برداشت وجوه نقدی بین المللی می پردازند. کارمزد دریافتی توسط این بانک معادل ۳٫۵ درصد است، ولی سایر بانک‌ها ۲٫۵ درصد از مشتریانشان کارمزد می‌گیرند.

هزینه های دسترسی به ATM ها در این بانک ها برابر بوده و معادل ۵ دلار در اروپا و ۳ دلار در ایالات متحده می باشد.

اینطور که مشخص است، همه بانک‌های کانادایی در زمینه ارائه خدمات مسافری یکسان عمل نمی کنند. به همین دلیل بسیار مهم است که قبل از سفر بدانید هر کدام چه شرایطی دارند و اجازه ندهید هزینه ‌های بانکی غیر ضروری در طول سفر به شما تحمیل شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید با ما تماس بگیرید .

5/5 ( 1 نظر )

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
Call Now Buttonتماس