رد کردن لینک ها

اخذ پاسپورت دوم

اشتراک گذاری

اخذ پاسپورت دوم

شرکت مهاجرتی  فصل نو آماده ارائه  هرگونه  خدمات مهاجرتی  در سراسر دنیا  به شما عزیزان می باشد . تیم موفق  و کارآزموده ما در بسیاری کشورهای دنیا  شانس قبولی  پرونده مهاجرتی شما را  به صورت چشمگیری بالا  خواهد برد.

ما تمام راههای موجود را پیش روی شما گذاشته و به شما حق انتخاب خواهیم داد تا زندگی جدید خود را در کشور مورد علاقه تان آغاز کنید. ا یکی از روشهای مهاجرتی پر طرفدار اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری میباشد

هر روز به علاقه مندان کسب شهروندی از یکی از کشورهای توسعه یافته افزوده میشود و به همین دلیل نیز به طور مداوم شاهد افزوده شدن به تعداد کشورها  ی اهدا کننده پاسپورت از طریق سرمایه گذاری هستیم .

راین روش اخذ پاسپورت مخصوص افرادیست که در کشور محل سکونت خود زندگی نسبتاً مرفه و رضایتمندانه ای دارند اما به دنبال اخذ پاسپورت از کشوری دیگر و استفاده از مزایای آن میباشند.این افراد به دو دسته عمده تقسیم می شوند :

۱.افرادی که در کشور خود صاحب بیزینس های موفقی بوده و تمایلی به شروع بیزینس کاملاً جدید در کشور دوم را ندارند. این صاحبان بیزینس حتی امکان این را ندارند تا در کشوری دیگر برای مدتی زندگی کرده تا صاحب حق شهروندی آن کشور شوند و حتی اگر از کشور دیگر اقامت دائم داشته باشند همواره در حال سفر هستند تا هم بیزینسشان در کشور مادری را حفظ کنند و هم صاحب پاسپورت دوم شوند.

۲. افرادی که به دلیل وابستگی زیاد خانوادگی و خویشاوندی و علاقه و وابستگی شدید به فرهنگ  کشور خود تمایل به زندگی در جایی دور از اقوام و فرهنگ خویش را ندارند

این دو دسته افراد تنها به دنبال مزایای اخذ پاسپورت یک کشور دیگر بوده و  به دنبال زندگی بلند مدت در آن کشور نیستند.

از بزرگترین مزایای دارا بودن پاسپورت کشور دوم سفر ازادانه به کشورهای دیگر بدون اخذ ویزاست. در درجه دوم با توجه به اوضاع سیاسی و اقتصادی در کشورهایی مثل عراق ،افغانستان و دیگر کشورهای خاورمیانه، معمولا افراد به دنبال محیطی امن و مطمئن با سیستم اموزشی و تربیتی با کیفیت  بالا برای خانواده شان هستند.

 

جهت دریافت مشاوره سریع و رایگان لطفا فرم ارزیابی رایگان ما را تکمیل کنید .

5/5 ( 1 نظر )

نظرات

  1. روش های مهاجرت کانادا (آپدیت ۲۰۱۹) - خدمات مهاجرت فصل نو
    پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
Call Now Buttonتماس